Hakkımızda

Sitemizin kuruluşundaki amaç: Forex yada İkili Opsiyon piyasalarında işlem yapan birçok yatırım uzmanından alınan bilgilerle yatırımcılara en doğru bilgiyi, en kısa yoldan ulaştırarak yatırımcıların başarılı olmalarını sağlamaktır.

Sitemizde para birimleri dışında emtialar hisse senetleri ve Endeksler hakkında teknik bilgilere kısa yoldan ulaşabilirsiniz.Sitemizin asıl özelliği Üyelik aşamalarını tamamlamanız durumunda en deneyimli yatırım uzmanlarının gerçekleşmesini bekledikleri olayları sizlere önceden sms atarak en kısa sürede pozisyon açmanızı ve başarı elde etmenizi sağlamaktır.Alacağınız sms ile anında bilgisayar başına geçip pozisyonuzu alıp bilgisayar başında uzun zaman harcamanıza gerek kalmayacak.

Sitemizde sizlere bilgi verecek yatırım uzmanlarının amacı Win to Win yani kazan-kazan çalışma esasına dayanmaktadır.Yatırımcı yatırımlarında kazanmalıki karşılıklı menfaatler doğrultusunda taraflar iş akdini ilerletebilsinler.Bünyemizde sizlere bilgi aktaracak yatırım uzmanlarının başarı oranlarını sitemizin içinde Sinyal Performans (performans sayfasina link) sayfasından yada sitemize ücretsiz üyelik gerçekleştirecek yatırımcılara günlük gönderdiğimiz maillerden takip edebilirsiniz.

Sitenin amacı yatırımcılara anlık bilgi akışıdır. Fxsinyalim.com ekibi olarak piyasada işlem yapan hiçbir firmayla herhangi bir ortaklığımız olmadığını tamamen bağımsız çalıştığımızı belirtmek isteriz.